PREZENTACJA


W programie XXIII Zjazdu Termodynamików przewidziane są zarówno wystąpienia w formie prezentacji, jak i sesje posterowe. 

W przypadku prezentacji dla każdego prelegenta przewidziano 15-to minutowe wystąpienie oraz 5 minut na ewentualną dyskusję (nie dotyczy to referatów plenarnych wygłaszanych przez zaproszonych gości). Prosimy o dostosowanie długości prezentacji do takich uwarunkowań. Prezentację należy przygotować w formacie PPT, PPTX lub PDF i przekazać opiekunowi sali przed sesją.

W przypadku posteru, jego rozmiar nie może być większy niż format A1 (orientacja pionowa). Imiona, nazwiska, nazwa jednostki badawczej, a także e-mail prezentującego powinien być umieszczony w górnej części plakatu. Poster powinien zostać umieszczony przez prezentującego w miejscu wyznaczonym przez organizatorów. W czasie sesji prezentujący powinien przebywać w pobliżu posteru, tak by móc odpowiedzieć na ewentualne pytania. Prezentujący jest również odpowiedzialny za usunięcie plakatu po sesji.

Wszelkie dodatkowe pytania i uwagi dotyczące sesji prosimy zgłaszać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


Rejestracja

Na dole strony konferencji znajduje się formularz rejestracyjny. Zarejestruj się by być na bieżąco z informacjami o konferencji...

Więcej…

Publikacje

Publikacje wydane zostaną w formie książki. Dodatkowo wybrane artykuły zostaną opublikowane w czasopismach...

Więcej…

Hotel

Konferencja odbędzie się w Hotelu Jaskółka w Ustroniu. Więcej informacji na temat Hotelu można uzyskać pod linkiem...

Więcej…

Program

Plan konferencji można pobrać w formacje PDF przechodząc do zakładki o konferencji/program...

Więcej…